Úvod do Nenásilné komunikace

 (víkend v Brně)

  • Rádi byste v práci mluvili otevřeně a konstruktivně o nepříjemných věcech?
  • Chtěli byste s klidem zvládat neshody a konfliktní situace?
  • Stáli byste o to umět ustát emočně vypjatou situaci?

Trénink v nenásilné komunikaci je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit v komunikačních technikách a efektivně řešit konflikty. Úvodní kurz. Víkendový kurz má podobnou náplň jako již tradiční série "Komunikace v konfliktních situacích" a je určen zejména pro ty, kterým časově nevyhovuje navštěvování šestitýdenní brněnské série a preferují jednorázový kurz.


Organizační informace

Kdy: víkend 29. února a 1. března, 10:00-13:00, 15:00-18:00

Místo: Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání, hlíněná učebna, Kamenná 20, Brno https://mapy.cz/s/pWzA

Za kolik:
Standardní cena: 3 200,-
Mecenášská cena: 4 200,- (vyšším příspěvkem umožňujete existenci stipendijní ceny)
Stipendijní cena: 2 200,- (nabízíme 2 místa za sníženou cenu, o stipendijní cenu si požádejte individuálně)

Kapacita: 8 - 10 účastníků

Lektor: Petr Holík


Přihlašujte se emailem na adrese petr@holik.cz. Obratem obdržíte informace, jak postupovat dále. Přihlášení vám následně potvrdíme po připsání platby na náš účet.


Storno:
Pokud byste se nemohli z nějakých důvodů zúčastnit a našli byste si za sebe náhradu, pak byste se vyrovnali s novým účastníkem, tedy žádné stornopoplatky byste nám neplatili. Jen nám prosím nahlaste jméno náhradníka, ať předem zjistíme jeho očekávání a informujeme ho o přípravě.
Pokud byste za sebe náhradníka nenašli a účast zrušili do 9. února 2020, též obdržíte celou částku zpět.
Pokud byste účast zrušili bez náhradníka mezi 9. únorem (včetně) a 23. únorem (včetně), obdržíte zpět 33 % kurzovného, neboť hrozí, že za vás již nikoho nenajdeme.
Pokud byste účast zrušili bez náhradníka později než 23. února, kurzovné bohužel propadá, abychom umožnili realizaci kurzu přihlášeným a uhrazení všech souvisejících nákladů.


Lektor víkendovky:

Petr Holík


Baví mne bytí s lidmi. A přemýšlení, jak spolu vlastně jsme. A přemýšlení, jak bychom spolu ještě jinak mohli být. Proto mám blízko k učení a divadlu. Ve svojí lektorské praxi pomáhám lidem, aby si lépe rozumněli - s kolegy, s rodinou, s posluchači na konferenci, sami se sebou. Rád se potkávám s principy Nenásilné komunikace (NVC) a aplikované improvizace.