Pobytové Prohlubování nenásilné komunikace

 s Adamem a Evou 

Eva Malířová

lektorka

Na nenásilné komunikaci mne vedle potenciálu pro transformaci mezilidských vztahů zajímá její přínos pro fungování společnosti, zejména otázka, jakým způsobem mohou principy nenásilné komunikace podpořit konstruktivní přístup ke globálním výzvám. 

Adam Čajka

lektor

Jako lektor rád vytvářím dva prostory. V prvním se dobře komunikuje a s chutí pracuje. V tom druhém lze vystupovat z komfortní zóny a učit se. Baví mě strategické uvažování o tom, co potřebuje člověk, společnost, svět. 

Z důvodu kolize termínů přesouváme na leden či únor. Přesný termín očekávejte do konce října. 


  • Zkoušíte to "nenásilně", potíž je, že váš protějšek zase něco odpovídá?
  • Váháte v rozhovorech, kdy se rozhodnout pro empatii a kdy raději vyjádřit, co je pro vás důležité?
  • Změnili jste slova, ale stále se vám zatínají pěsti?
  • Nebo prostě chcete víc tréninku v bezpečném prostředí?

Jeďte s námi.

Oprášíme jednotlivé taneční kroky a spojíme je do tance. Uprostřed podzimní přírody budeme principy nenásilné komunikace sledovat v proudu konverzace. Kompasem pro navigaci nám bude tělo. Jak reaguje v konfliktu? V jednoduchých doprovodných cvičeních budete mít šanci zvýšit svoji vnímavost k vlastnímu tělu a pocitů v něm. Propojením těla, slov a záměru dosáhnete větší pravdivosti a autenticity.

Víkend vznikl na poptávku účastníku pětidenního tréninku Základy nenásilné komunikace v Řásné. Je otevřen všem, kdo získali jakékoli základy nenásilné komunikace.

Kdy: Sjedeme se ve čtvrtek 22. 11. ve 20:00, abychom mohli páteční ráno začít. Skončíme v neděli 25. 11. v 13:00.  Trénovat budeme 8 hodin denně.

Kde: DoNitra - chmelový statek v Osinalících na Kokořínsku, kde budeme topit dřevem.

Cena: kurzovné je 3000 - 4000 Kč. Škála je způsob, jak skloubit udržitelnost a přístupnost tréninku se snahou zohlednit různé finanční možnosti účastníků a účastnic. O ceně rozhodněte sami. Pokud by i minimální kurzovné pro vás bylo nedostupné, kontaktujte nás.

Ubytování: cena ubytování je 150 kč na lůžku ve spacáku za noc. 

Strava: Vegetariánská, plná penze 200 Kč

Registrujte se


.