O nás

Rozvíjíme umění Nenásilné komunikace v České republice. 

Jsme síť lektorů/ek a podporovatelů/ek Nenásilné komunikace v Česku. Představujeme spektrum přístupů a zaměření a sdílíme stejné přání: Chceme principy Nenásilné komunikace dostat do škol, do firem, k rodičům a dětem. Mezi lidi. Přáli bychom si, aby lidé dokázali být upřímní a přitom nezraňovali, aby se dokázali empaticky naladit a přitom neztratit sami sebe. 

Nenásilnou komunikaci vidíme jako jednu z cest. 

ONDRÁŠ PŘIBYLA

lektor certifikovaný CNVC

Učím a hledám způsoby jak dobře učit to co lidi zrovna potřebují.

V Nenásilné komunikaci vidím hlavně praktický nástroj pro prohlubování vzájemného porozumění se svou ženou, čtyřletou dcerkou, spolupracovníky i sám se sebou.

EVA MALÍŘOVÁ

lektorka, mediátorka, facilitátorka

Na Nenásilné komunikaci mne vedle potenciálu pro transformaci mezilidských vztahů zajímá její přínos pro fungování organizací a společnosti. Pracuji často s neziskovkami a pomáhám školám, jak být místem k učení se pro život. Ráda doprovázím strany v řešení konfliktů a facilituji participativní procesy s využitím přístupu Art of Hosting.  

INKA PÍBILOVÁ

TEREZA ČAJKOVÁ

lektorka

Rozvíjím globální vzdělávání a zkoumám, co potřebujeme vědět a umět k tomu, abychom dovedli vytvářet spravedlivější a udržitelnější společnost. 

Na nenásilné komunikaci mne zajímá její potenciál pro změny ve fungování organizací i společnosti.

ADAM ČAJKA

lektor, mediátor, facilitátor

Prozkoumávám přínos NVC ve veřejném prostoru, v diskusích o těžkých tématech, v médiích a politice. 

Vidím potenciál společnosti zejména v propojování lidí z různých prostředí, k čemuž je Nenásilná komunikace skvělou oporou. Baví mě mediace a lektorování.

Ve světě je Nenásilná komunikace zastoupena Centrem Nenásilné komunikace - CNVC. 

Se CNVC a zkušenými certifikovanými trenéry v Evropě spolupracujeme.